Pokud nevíte, jakému sportu byste se měli věnovat Vy nebo Vaše pubertální ratolesti, zvažte kuželky. Budou Vás bavit. 

 

 V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, nebo rovnou přijďte na úterní trénink, či některý z našich zápasů.

 

Naše áčko hraje Divizi ASbéčko Krajský přebor II. třídy a mladší a starší žáci Středočeský pohár mládeže.  

Rozlosování všech soutěžních utkání našich družstev naleznete v akcích

Kompletní výsledky naleznete ve výsledkovém servisu ČKA na stránkách kuzelky.com.

 

Středočeský pohár mládeže - průběžné výsledky k 8. 2. 2023

30. ledna - 12. února 2023, kuželna Brandýs nad Labem

 

100 HS 

Pořadí Příjmení a jméno Registr.číslo Oddíl Plné Dorážka Chyby Celkem Body
1 Procházka Jan 25637 TJ Sokol Tehovec 269 149 1 418  
2 Dlouhá Lucie 24008 KK Kosmonosy 302 113 6 415  
3 Burocková Jana 23957 TJ Neratovice 281 133 2 414  
4 Kylichová Veronika 25857 TJ Neratovice 271 105 17 376  
5 Dlouhá Natálie 26508 KK Kosmonosy 286 84 18 370  
6 Šafránek Ondřej 25046 KK Jiří Poděbrady 274 95 15 369  
7 Vachta Jakub 24454 KK Kolín 253 114 12 367  
8 Hruška Lukáš 26095 KK Kolín 260 104 14 364  
9 Burocková Pavla 25706 TJ Neratovice 259 104 15 363  
10 Košnarová Michaela 26079 KK Jiří Poděbrady 250 107 11 357  
11 Pekař Tomáš 25069 KK Kolín 256 95 15 351  
12 Martínková Lucie 24835 KK Jiří Poděbrady 261 89 10 350  
13 Moučka Jakub 25710 KK Kolín 277 70 18 347  
14 Schober Jan 26134 TJ Sokol Brandýs n. Labem 236 74 20 310  
60 HP
 
Pořadí Příjmení a jméno Reg.číslo Oddíl 1.dráha 2.dráha Chyby Celkem Body
1 Choděra Martin 27051 TJ Sokol Brandýs nL 132 142 4 274  
2 Dytrychová Lada 26724 KK Kosmonosy 131 129 4 260  
3 Abrahám Richard 27050 TJ Sokol Brandýs nL 130 126 2 256  
4 Videcká Karolína 27230 KK Kosmonosy 110 98 12 208  

 

Nejbližší utkání

 

 

KPII 13. 09.02.2023 čt 17:00 TJ Sokol Brandýs nad Labem B
-
Kostelec nČl C

 
DIVIZE AS 16. 08.02.2023 st 17:30 TJ Sokol Brandýs n. L. A -
TJ Sokol Benešov B

 
StČPM 6. 4. - 12.02.
2023
so
-
ne
- turnaj mládeže
Brandýs nad Labem

 
KPII 14. 17.02.2023 17:00 TJ Sokol Červené Pečky -
TJ Sokol Brandýs nad Labem B

 
DIVIZE AS 17. 17.02.2023 17:00 TJ AŠ Mladá Boleslav 
 -
TJ Sokol Brandýs n. L. A

 
KPII 15. 23.02.2023 čt 17:00 TJ Sokol Brandýs nad Labem B
-
KK Vlašim C

 
DIVIZE AS 18. 24.02.2023 17:30 TJ Sokol Brandýs n. L. A
-
TJ Radlice A

Proklik na kompletní rozlosování.

 

 

 

Podzimní část sezony 2022/2023

 

Divize AS

Po dohrávkách zbylých utkání jsme klesli na sestupové třinácté místo. Uvidíme, jak se nám bude dařit na jaře a zda dokážeme ze sestupových pozic nakonec uniknout. 

Proklik na aktuální výsledky.

 

Krajský přebor II. třídy

Po podzimní části je naše B družstvo na posledním místě KP II. 

Mezi jednotlivci se Lukáš Kotek drží na druhém místě s průměrem 421,8 poražených kuželek. 

Proklik na aktuální výsledky.

 

 

Středočeský pohár mládeže

Po čtyřech kompletních turnajích ze sedmi se dva naši mladší žáci drží na pozicích kvalifikujících je na dubnové finále do Kosmonos. Držíme jim palce, aby se v tabulce posunuli z páté, resp. šesté pozice ještě výše.  

Proklik na aktuální výsledky.

 

 

Pohár družstev ČKA

Proklik na aktuální výsledky.

 

1. předkolo

 

Ze Svitav vezeme prohru 4:2, ačkoliv mohlo být lépe.

O výsledku nakonec rozhodly poslední hody, kdy se domácímu hráči podařilo dvěma devítkami na závěr otočit do té doby pro něj i jeho družstvo nepříznivé skóre.  

V domácí odvetě jsme utrpěli porážku 1:5 a nezbývá než pogratulovat svitavským k jejich postupu a popřát jim v derby Svitavy B - Svitavy A hodně štěstí.


KK Svitavy B – TJ Sokol Brandýs nad Labem 4:2 (6,5:9,5)

2068 - 2065                                              2:0

Rus P. – Kotek P.      543:504 (2:2)          1:0

Vaculík – Sopr            500:472 (3:1)          1:0

Válek – Křenek           482:549 (0:4)          0:1

Klusák – Rychetský   543:540 (1,5:2,5)    0:1

 

TJ Sokol Brandýs nad Labem - KK Svitavy B 1:5 (7:9)

            1927 – 1992                                                    0:2

            Křenek – Válek           477:516 (1:3)            0:1

            Sopr – Vaculík            467:494 (2:2)            0:1

            Kotek P. – Rus P.       512:497 (3:1)            1:0

            Rychetský – Klusák   471:485 (1:3)            1:0


 

 

  

Článek v listopadových brandýských Městských listech, str. 33.

 

Žáci a dorostenci se v ročníku 2022/2023 schází každé úterý od 16 hodin.  

Tréninky jsou individuální, přizpůsobené věku zájemce o kuželkářský sport.


Zájemci o kuželkářský sport mohou kontaktovat trenéra mládeže PhDr. Miloslava Rychetského: 

rychetskym@seznam.cz

 

Při zájmu o pronájem kuželny kontaktujte Ing. Karla Křenka:

krenek.karel@post.cz